ul. Platanowa 29, Nadma,
05-270 Marki, tel. (22) 771 48 13, 509 960 700

Jesteś właścicielem firmy, zarządzasz flotą samochodową w przedsiębiorstwie, zajmujesz się transportem krajowym lub zagranicznym i chcesz zadbać o sprawność Twoich samochodów? Odwiedź nasze Auto Centrum Warszawa Marki i dowiedz się, jakie przygotowaliśmy rozwiązania.

Stała współpraca w zakresie serwisowania

Dysponujesz sporą flotą pojazdów? Awarie, drobne usterki czy konieczność przeglądów technicznych sprawia, że tracisz wiele czasu na poszukiwanie odpowiedniego warsztatu? Zaufaj nam i podejmij stałą współpracę, a rozwiążemy każdy Twój problem w możliwie najkrótszym terminie. Jesteśmy doświadczoną firmą zatrudniająca specjalistów w wielu dziedzinach, od mechaniki samochodowej po wulkanizację. Specjalizujemy się w markach francuskich, ale naprawiamy również samochody innych marek oraz pojazdy dostawcze.

Na co możesz liczyć?

Jesteś klientem biznesowym i oczekujesz stałej współpracy na korzystnych dla Ciebie warunkach? W trosce o dobre relacje i twoje pełne zadowolenie oferujemy Ci: stałe rabaty udzielane na wszystkie realizowane w naszym warsztacie naprawy, dbałość o sprawność floty samochodowej w Twojej firmie, oraz związane z nią bezpieczeństwo pracowników, sprawny system rozliczeń i obsługi, nieograniczony, stały kontakt z Biurem Obsługi Klienta naszego centrum.

Jeśli wybierzesz nasz warsztat, flota Twoich pojazdów zawsze będzie przygotowana do drogi, a pracownicy – kierowcy i pasażerowie – bezpiecznie dotrą na czas do wyznaczonego miejsca. Powierz nam swoje samochody, a zagwarantujemy Ci ich pełną sprawność i dodatkowe korzyści finansowe, oraz oszczędność Twojego czasu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej na temat współpracy!