ul. Klonowa 4, 05-261 Marki, tel. (22) 771 48 13, 509 960 700

Nabijanie, czyszczenie klimatyzacji w dobrej cenie!


Klimatyzacja to dziś standardowe wyposażenie każdego samochodu, poprawiające komfort jazdy i korzystnie wpływające na koncentrację kierowcy. Sprawne działanie klimatyzacji wymaga jej systematycznej konserwacji. Nasze Auto Centrum Marki zapewni Ci jej kompleksową obsługę.

Czysta klimatyzacja to sprawne działanie

Klimatyzacja może być prawdziwym dobrodziejstwem jednak tylko wówczas, gdy jest odpowiednio utrzymana. Nieużywana, niepoddawana czyszczeniu i kontroli sprawności ulega zanieczyszczeniu, stając się siedliskiem groźnych bakterii, grzybów i alergenów. Chcesz cieszyć się przyjemnym, zdrowym i orzeźwiającym powiewem w upalne dni lata? Zadbaj o klimatyzację i odwiedź nasz warsztat, a dokonamy niezbędnego przeglądu, przeprowadzimy czyszczenie klimatyzacji i usuniemy wszystkie usterki.

Przywrócimy sprawność Twojej klimatyzacji

Klimatyzacja w Twoim samochodzie nie działa sprawnie? Przygotowujesz się do dłuższego wyjazdu i chcesz zadbać o jej niezawodność? W naszym warsztacie wykonamy wszelkie prace, które przywrócą jej pełną sprawność. Oferujemy Ci:

nabijanie klimatyzacji,
czyszczenie i dezynfekowanie,
sprawdzanie szczelności,
opróżnianie oraz wypełnianie płynem chłodzącym i olejem,
wymianę kompresora, chłodnicy, skraplaczy i innych elementów,
ozonowanie klimatyzacji.

Profesjonalny montaż i serwis

Posiadasz samochód bez klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty, a wykonamy jej montaż w twoim pojeździe. Instalujemy zarówno klimatyzację manualną, jak i elektryczną czy półelektryczną. Zajmujemy się serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, wykonując wszelkie niezbędne naprawy, diagnostykę i czyszczenie wraz z odgrzybianiem.

Zadzwoń do nas i umów się na diagnostykę i czyszczenie klimatyzacji w Twoim samochodzie!

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta:
tel. 22 771 48 13; tel. komórkowy 509 960 700 lub e-mail: biuro@AutoCentrumMarki.pl


nabijanie klimatyzacji marki
  • czyszczenie klimatyzacji marki