ul. Klonowa 4, 05-261 Marki, tel. (22) 771 48 13, 509 960 700

Przeglądy okresowe, naprawa sprzędła


Sprzęgło to jeden z najważniejszych elementów samochodu, a jego usterka zazwyczaj oznacza brak możliwości jazdy. Jesteś kierowcą i często korzystasz ze swojego pojazdu? Zadbaj o sprawność sprzęgła w naszym Auto Centrum Marki.

Jak rozpoznasz awarię sprzęgła?

Sprzęgło to ten element samochodu, który ulega zużyciu podczas eksploatacji, dlatego im więcej jeździsz, tym szybciej ulega ono wytarciu. Jeśli chcesz mieć pewność, że jego wady nie przyczynią się do problemów na drodze, skorzystaj z okresowych przeglądów, podczas których ocenimy jego stan i dokonany wymiany. Niepokoi Cię zachowanie Twojego samochodu? O awarii lub ograniczeniu pełnej sprawności sprzęgła może świadczyć jego ślizganie się, albo stawianie zbyt małego oporu podczas wciskania pedału. Objawem uszkodzonego sprzęgła są też wyższe od standardowych obroty przy danej prędkości oraz utrudniona zmiana biegów.

Oferujemy Ci diagnostykę i naprawę sprzęgła

Podejrzewasz, że Twoje sprzęgło nie działa prawidłowo? Skorzystaj z pomocy naszego warsztatu, a dokonamy profesjonalnej oceny i zdecydujemy, czy naprawa sprzęgła jest konieczna, czy problem dotyczy innego elementu. Oferujemy Ci doświadczenie i profesjonalną naprawę, dzięki której Twój samochód odzyska pełną sprawność. Jesteś osobą przewidującą i lubisz dmuchać na zimne? Systematycznie wykonuj w naszym centrum przeglądy okresowe, a wskażemy Ci potrzebę wymiany lub regeneracji sprzęgła, dzięki czemu unikniesz niespodziewanych sytuacji na drodze.

Wyjeżdżasz w dłuższą podróż? Zabezpiecz się i dokonaj przeglądu w naszym centrum. Zadzwoń i umów się jeszcze dziś!

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta:
tel. 22 771 48 13; tel. komórkowy 509 960 700 lub e-mail: biuro@AutoCentrumMarki.pl


nabijanie klimatyzacji marki
  • czyszczenie klimatyzacji marki