ul. Klonowa 4, 05-261 Marki, tel. (22) 771 48 13, 509 960 700

Wulkanizacja, wymiana opon, geometria kół


Jesteś właścicielem samochodu osobowego lub dostawczego? Z pewnością sezonowo dokonujesz wymiany ogumienia, a od czasu do czasu korzystasz z usług wulkanizacji. Nasze Auto Centrum Marki zapewni Ci wszelkie usługi dotyczące kół i opon.

Wykonamy profesjonalną diagnostykę

Prawidłowo ustawione koła to nie tylko bardziej komfortowa jazda, ale też jej większe bezpieczeństwo oraz dłuższa żywotność opon. Źle ustawione koła przyczyniają się do nierównomiernego ścierania bieżnika, a tym samym zmieniają stopień Twojej kontroli nad pojazdem. Twój samochód nie jeździ idealnie i chcesz poprawić jego wydajność, sprawdzając poprawność ustawienia kół? Geometria kół to jedna z usług, jaką wykonamy dla Ciebie w celu oceny ich zbieżności, zdiagnozowania zużytych elementów wpływających na tę zbieżność, a także dokonamy wymaganych napraw i korekty ustawienia kół.

Wymienimy i zregenerujemy opony

Jeśli opony w Twoim samochodzie uległy zużyciu, chcesz zmienić ogumienie przed nowym sezonem, albo uszkodziłeś je jeżdżąc po niesprzyjających drogach proponujemy Ci szeroki wachlarz usług, dzięki którym przywrócimy pełną sprawność pojazdu. W naszej ofercie znalazła się zarówno wulkanizacja, pozwalająca na naprawę uszkodzeń i uzupełnienie wytartego bieżnika, jak i wymiana opon, jeśli nie kwalifikują się już do dalszej jazdy.

Zadbaj o pełne bezpieczeństwo Twojego samochodu na każdej nawierzchni! Kontroluj stan ogumienia, a jeśli wymaga wymiany lub naprawy odwiedź nasze centrum, a zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie!

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta:
tel. 22 771 48 13; tel. komórkowy 509 960 700 lub e-mail: biuro@AutoCentrumMarki.pl


wulkanizacja marki
  • wymiana opon marki
  • geometria kół marki